Інформація щодо встановлення тарифу для ТОВ «Житло Уют Сервіс» на послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання

Відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р.  № 390 зареєстрованого в Міністерстві  юстиції України 16 серпня 2012 року за №1380/2192 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структури цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» Товариство з Обмеженою Відповідальністю «Житло Уют Сервіс» (далі ТОВ «Житло Уют Сервіс») доводить до відома фізичних та юридичних осіб, які мешкають (здійснюють свою діяльність) у житлових  комплексах «Зелений квартал» за адресою: м. Бровари, вул. Чорновола В., будинки № 9, № 11, № 15; «Лісовий квартал» за адресою: м. Бровари, вул. Київська, № 243, №245  інформацію про наміри щодо встановлення для ТОВ «Житло Уют Сервіс» тарифу на послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Розрахунок економічно обґрунтованих планових витрат і тарифів на виробництво та постачання централізованого опалення та гарячого водопостачання для ТОВ «Житло Уют Сервіс» виконано Державним підприємством «Розрахунковий центр послуг» Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.   

ТОВ «Житло Уют Сервіс», як суб’єкт господарювання, що виробляє та постачає житлово-комунальні послуги: централізоване опалення та гаряче водопостачання, до відома споживачів доводить таку інформацію:

1)          Загальний розмір тарифу (з податком на додану вартість)

№ з/п

Вид послуг

Плановий тариф з ПДВ

       грн/Гкал

1

Опалення в тому числі

1.1

для населення

1 134,68

1.2

інші споживачі

1 450,10

2

Гаряче водопостачання в тому числі:

2.1

для населення

 

2.1.1

з рушникосушильниками

62,96

2.1.2

без рушникосушильників

58,43

2.2

інші споживачі

73,47

Періодичність та строки надання послуг:

централізоване опалення – в період опалювального сезону;

гаряче водопостачання – постійно.

Зауваження та пропозиції щодо розрахунку тарифів приймаються від споживачів протягом 14 календарних  днів  з дня опублікування інформації в газеті Броварської міської та районної рад, районної державної адміністрації «Нове життя».

Адреси надсилання зауважень та пропозицій: 07400, Київська область м. Бровари, вул. Чорновола В., будинок № 9, нежиле приміщення № 8 тел. (044) 364-12-46. ТОВ «Житло Уют Сервіс» та м. Бровари, вул. Незалежності, буд. 2, Відділ роботи із зверненнями громадян Центру надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Броварської міської ради. Телефон для довідок: (04594)5-32-47.

Зауваження та пропозиції оформляються в письмовій вигляді з вимогами Закону України «Про звернення громадян».

Детальний розрахунок

Директор ТОВ «Житло Уют Сервіс»                                                       О.П. Голубовський   Повернення до списку