Інформація
Товариства з обмеженою відповідальністю «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС»
щодо встановлення тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових
територій

Відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України від 30.07.2012 № 390, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 серпня 2012 за № 1380/2192 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» товариство з обмеженою відповідальністю «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС» доводить до відома фізичних та юридичних осіб, які мешкають (здійснюють свою діяльність) за адресою м. Бровари вулиця В’ячеслава Чорновола, будинок № 6-а про наміри щодо встановлення тарифу на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, розрахованого у відповідності до Постанови КМУ від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово - комунальні послуги» та Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України від 25.12.2013 № 603, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.01.2014 за № 151/24928 «Про затвердження Норми часу та матеріально-технічних, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій». Рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області за № 521 від 05.09.2017р. визначено ТОВ «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС виконавцем послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкової території будинку №6-а по вул. В’ячеслава Чорновола.

Обґрунтування встановлення тарифів: на виконання статей 14, 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги». Тарифи встановлюються вперше. ТОВ «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС», як суб’єкт господарювання, що надає послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, до відома споживачів доводить таку інформацію:

1) будинку №6-а по вул. В. Чорновола, загальний розмір тарифу (з податком на додану вартість)


2) перелік послуг, що входять до складу послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, і їх вартість в будинку №6-а по вул. В. Чорновола.


Зауваження та пропозиції щодо розрахунку тарифів приймаються від споживачів протягом 14 календарних днів з дня опублікування інформації в газеті Броварської міської та районної рад, районної державної адміністрації «Нове життя».

Адреси надсилання зауважень та пропозицій: 07400, Київська область м. Бровари, вул. Чорновола В., будинок № 9, нежиле приміщення № 8 тел. (044) 364-12-46 ТОВ «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС» та м. Бровари, вул. Незалежності, буд. 2, Відділ роботи із зверненнями громадян Центру надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Броварської міської ради. Телефон для довідок: (04594)5-32-47.

Зауваження та пропозиції оформляються в письмовій вигляді з вимогами Закону України «Про звернення громадян».

Директор ТОВ «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС» О.П. Голубовський

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ

Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 03.03.2015 № 714 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення КП Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» та від 31.03.2015р. № 1171 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг», діють наступні тарифи, які застосовуються ТОВ «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС»:

для 1 групи споживачів(населення)
З 1 квітня 2015 року

Тариф на теплову енергію, грн/Гкал

616 грн 31 коп. з ПДВ

З 8 травня 2015 року

Централізоване постачання гарячої води, за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання грн/м3

 

39 грн.38 коп. з ПДВ

АДМІНІСТРАЦІЯ
ТОВ «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС»